منبت جزیره آشپزخانه چوبی

دسته بندی ها :
منبت جزیره آشپزخانه چوبی

منبت جزیره آشپزخانه چوبی یکی از طرح های شکیل در دکوراسیون است که دکوراتیوها از آن استفاده زیادی می کنند. انواع دکوراسیون مدرن و سنتی هماهنگی خوبی با منبت چوبی دارد. با هر سبک و سلیقه ای که داشته باشید حتما یکی از طرح های چشم نواز منبت جزیره آشپزخانه چوبی را می پسندید.

طرح های زیادی برای منبت کاری روی جزیره آشپزخانه وجود دارد که با توجه به محل قرار گیری آن می توان از منبت انواع گل ها، برگ ها و حیوانات استفاده نمود. اشکال زیبایی که در پایه ها و چهارچوب میز جزیره کار می شود شکوه طراحی داخلی را چند برابر می کند.

منبت جزیره آشپزخانه چوبی چیست؟

جزیره آشپزخانه یک بخش چندکاره است که در وسط فضای آشپزخانه قرار می گیرد و از کابینت ها و دیگر لوازم موجود در آشپزخانه جدا است. این بخش که در طراحی دکوراسیون مدرن بیشتر دیده می شود، می تواند اجاق گاز رو میزی یا سینک ظرفشویی را در خود جای دهد یا اینکه به سادگی یک میز کار برای خرد کردن سبزیجات، پهن کردن خمیر یا مخلوط کردن مواد باشد.

حتی می توانید در کنار جزیره آشپزخانه چند صندلی پایه بلند قرار دهید و از آن به عنوان میز ناهارخوری خانواده استفاده نمایید. معمولا برای زیبایی بیشتر جزیره از منبت استفاده می شد. منبت جزیره آشپزخانه چوبی می تواند ظاهر آن را از یک میز ساده به میزی فاخر و ارزشمند تغییر دهد.

منبت کاری روی کدام قسمت جزیره انجام می شود؟

جزیره آشپزخانه دارای بخش های مختلفی است که می توان با استفاده از منبت کاری آن ها را زینت داد. برای مثال می توان از منبت دکوری گوشه برای تزئین گوشه های میز جزیره استفاده کرد. استفاده از هنر منبت کاری بر روی دیواره های جزیره آشپزخانه نیز موجب زیبایی هرچه بیشتر آن می گردد. همچنین منبت جزیره آشپزخانه چوبی بر روی پایه های کار به خوبی قابل اجرا بوده و زیبایی دکوراسیون را بیشتر نمایان می کند.

مطالب مرتبط

نظرات شما

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

ورود به حساب کاربری